rychlá poptávka >>

Vzorový překlad zdarma

Hledáte poskytovatele překladatelských služeb a nejste si jistí, koho zvolit?
Bojíte se svoji práci, životopis, manuál či obchodní sdělení předat do rukou agentury, se kterou nemáte žádnou zkušenost? Máte obavy, že překlad za nižší cenu, než kterou nabízí konkurence, nebude kvalitní?

Víte, za co platíte

U nás nemusíte kupovat "zajíce v pytli" - nechte si nezávazně vyhotovit vzorek překladu do rozsahu 0,5 normostrany zdarma a vyzkoušejte si, jak se s námi spolupracuje. Pokud budete spokojení, budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.

Jak překlad zdarma objednat?

Zašlete text k překladu na info@nk-translators.com s tím, že chcete vyhotovit vzorový překlad zdarma. My vám poptávku potvrdíme a zároveň sdělíme termín vyhotovení. Zdarma obdržíte hotový text v rozsahu až 0,5 normostrany a poté se můžete rozhodnout, zda Vám naše služby vyhovují a zda budete naše služby využívat dále. Je to snadné a neplyne z toho žádný závazek.

Vzorky překladů na webu

Pokud byste si rádi prohlédli vzorky našich již vyhotovených překladů, přejděte do sekce Reference, kde si můžete vybrat vzorky překladů podle jazyka nebo vzorky překladů podle oboru. Určitě zde objevíte typ textu, který potřebujete přeložit i Vy.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Tým NK Translators se těší na spolupráci.


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators