rychlá poptávka >>

Výhody pro vás

Každý má specifické požadavky a my se snažíme vyhovět každému. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, a také se snažíme zvýhodnit cenu pro každou zakázku.

Zaručená kvalita

Abychom Vám zaručili maximální možnou kvalitu a přirozenost překladu, překlad z češtiny do cizího jazyka provede vždy rodilý mluvčí daného jazyka s výbornou znalostí českého jazyka a daného oboru. Naopak překlad do češtiny vyhotoví vždy český rodilý mluvčí s výbornou znalostí zdrojového jazyka v daném oboru.

Překlad PDF

Pokud máte dokument ve formátu PDF s grafickými prvky a obrázky a nemáte původní dokument v editovatelném textovém formátu (MS Word), nezoufejte. Máme softwarové řešení, se kterým dokážeme text překládat přímo do dokumentu PDF. Vaše grafika zůstane zachována a vy obdržíte dokument připravený k tisku bez další vynaložené práce.

Zpracování grafických prvků a obrázků

Někdy jsou texty přímo součástí obrázku nebo jiných grafických elementů dokumentu. I s těmito si poradíme. Pomocí specializovaných grafických nástrojů jsme schopni nahradit text v rámci jednoduchých grafických prvků dokumentu.

Dohoda předem

Cenu za překlad a dobu dodání stanovujeme vždy předem. Vždy budete předem vědět pevnou a neměnnou cenu spolu s termínem dodání, který dodržíme.

5% sleva na první zakázku

Pokud u nás objednáváte překlad textu či textovou korekturu poprvé, máte možnost získat slevu ve výši 5 %, stačí si o ni říct.

Množstevní slevy

5 % - text o rozsahu vyšším než 50 normostran
10 % - text o rozsahu vyšším než 100 normostran

Vzorový překlad ZDARMA

Poprvé hledáte poskytovatele překladatelských služeb nebo chcete vyzkoušet služby jiného poskytovatele?
Zašlete Vaše podklady k překladu na info@nk-translators.com a my Vám vyhotovíme vzorový překlad do rozsahu 0,5 normostrany zdarma, vše nezávazně. Poté se můžete rozhodnout, zda Vám naše služby vyhovují a zda budete naše služby využívat dále.


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators