rychlá poptávka >>

Překlady technického charakteru

Technické překlady - NK Translators překlady

Technické překlady patří mezi jednu z hlavních oblastí, na které se specializujeme a ve kterých máme již mnohaleté zkušenosti. U technických překladů se zaměřujeme především na přesný překlad odborných technických výrazů a na logické a snadno pochopitelné vysvětlení technických procesů a funkcí. Samozřejmostí je zohlednění Vaší specifické firemní terminologie a žargonu.

Pečlivá práce

Naši překladatelé vždy pronikají do hloubky a podstaty věci. Je klíčové pochopit, jak dané zařízení, technologie či proces funguje, a poté danou problematiku srozumitelně a přesně popsat v cílovém jazyce. Pokud je třeba, odbornou terminologii konzultujeme se zákazníkem, abychom používali specifickou terminologii dané firmy.

Uvědomujeme si, jak důležité je Vašim partnerům či potenciálním zákazníkům vysvětlit výhody a funkčnost Vašeho technického řešení a dobře přeložené podklady Vám usnadní cestu k tomuto cíli. Naše profesionální překlady technické dokumentace Vás budou v očích zákazníků profesionálně reprezentovat a Vám poskytnou zajímavou konkurenční výhodu.

Typy technických dokumentů,
se kterými máme zkušenosti

  • návody k použití
  • uživatelské příručky
  • manuály
  • technické zprávy
  • technologické postupy
  • příručky
  • texty z oblasti automobilového průmyslu
  • texty z oblasti strojírenství

Zpracování grafických prvků a dokumentů PDF

V technických překladech se poměrně běžně objevují různé nákresy, technické výkresy a další grafické prvky. Texty jsou navíc často k dispozici ve formátu PDF, který běžně neumožňuje jeho editování. Naši grafici Váš překlad vloží přímo do PDF souborů se 100% zachováním grafického rozložení originálního dokumentu. Ušetříte tak čas i peníze za následnou práci grafického studia.

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás na info@nk-translators.com, nebo na telefonu 605 087 511.

Kam dál

Překlady manuálů a uživatelských příruček

Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators