rychlá poptávka >>

Překlady pro mezinárodní společnost

Překlady pro mezinárodní společnos

Chcete získat mezinárodní kontakty?

Působí Vaše společnost nejen na území České republiky, ale i v zahraničí? Chcete se co nejlépe prezentovat na mezinárodním trhu? Chcete efektivně oslovit nové partnery či zákazníky po celém světě? Pokud vás zajímá, jak toho docílit, čtěte dál.

Jak získat kvalitní manuály?

Profesionální a srozumitelná komunikace se zákazníky a spolupracovníky je pro mezinárodní společnost klíčová. Přispějete k vyšší efektivitě vaší práce a dalším úspěchům na lokálním i mezinárodním trhu. Kvalitně přeložené manuály, postupy, instrukce či interní směrnice pro Vaše zaměstnance musí být přesné, srozumitelné a dodržovat korektní technickou terminologii.

Výhody kvalitního překladu webových stránek

Internet a vaše webové stránky jsou nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem, jak oslovit partnery a zákazníky po celém světě a navázat s nimi spolupráci. Pokud plánujete úspěšně expandovat do zahraničí, potřebujete maximálně srozumitelné a profesionálně zpracované jazykové mutace vašeho webu. Ideálně včetně SEO optimalizace textů pro vyhledávače, která vám pomůže získat na internetu potřebnou vizibilitu. Naše profesionální překlady webových stránek přímo rodilým mluvčím daného jazyka bude na zahraniční návštěvníky působit naprosto přirozeně a bude respektovat místní zvyklosti. Nepodceňujte kvalitu svojí internetové prezentace v cizím jazyce. Váš úspěch na zahraničním trhu na ní závisí.

Proč mít profesionální překlady marketingových textů?

Vaši společnost můžete v zahraničí propagovat nejen na internetu, ale i prostřednictvím dalších marketingových materiálů a komunikačních kanálů. Propagační tiskoviny, reklamní spoty či slogany, PR články a další materiály je nutné kvalitně přeložit, chcete-li díky nim v zahraničí uspět. Díky překladu rodilým mluvčím nebudou tyto texty působit jako překlad, ale jako originální text, který bude zajímavý a čtivý. Díky tomu efektivně a věrohodně oslovíte zahraniční partnery nebo nové zákazníky. Vaše marketingové myšlenky a nápady tak budou novým zákazníkům profesionálně sděleny.

Lokalizace softwaru

V mezinárodní společnosti je třeba, aby všichni zaměstnanci rozuměli softwaru, který denně při své práci používají. Zvyšte efektivitu jejich práce profesionální lokalizací intranetu, účetního či skladového softwaru nebo vlastní firemní aplikace. Překlad rodilým mluvčím, implementace firemní terminologie a dvojitá výstupní kontrola výsledného textu jsou u nás samozřejmostí. A u vás zajistí potřebnou srozumitelnost pro koncového uživatele.

Spojte se s námi

Pokud máte zájem zvýšit svoje šance na úspěch v zahraničí prostřednictvím profesionálně vyhotovených překladů a lokalizací, neváhejte nás kdykoli kontaktovat naši agenturu. Pomůžeme i vám být lepší v tom, co děláte.


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators