rychlá poptávka >>

Překlad webových stránek

Překlad webových stránek

Webové stránky jsou základem úspěšné firemní prezentace a jejich profesionální překlad klíčem k úspěchu na zahraničních trzích. Nekvalitní nebo nepřesný překlad na vaše zahraniční zákazníky a partnery neudělá dobrý dojem a v horším případě je od spolupráce zcela odradí.

Kvalita zaručena rodilým mluvčím

Nechte si zhotovit překlad webových stránek přímo rodilým mluvčím daného jazyka. Naši rodilí mluvčí disponují znalostmi místní kultury a zvyklostí dané země. Výsledkem je naprosto přirozená webová prezentace pro cizojazyčné návštěvníky vašich stránek. Překlady, které jsou pro čtenáře srozumitelné, zaznamenávají jednoznačně vyšší obchodní úspěšnost. Text, který čtenáři nezní jako překlad, budí v jeho očích větší důvěru a účinněji jej jako potenciálního zákazníka oslovuje. To se týká nejen stylu, ale také detailů, jako jsou správný formát data a času (např. ceník nebo otvírací doba), některé formulářové položky (adresa, rodné číslo, IČ), ale i design webu.

Překlad přímo do zdrojového kódu

Překlad webových stránek pro vás vložíme přímo do zdrojového kódu. Ušetříte tak náklady na dodatečnou implementaci textu do zdrojového kódu u dalšího dodavatele. Výsledný text pro vás i otestujeme přímo u našich rodilých mluvčích cílového jazyka. Více informací o překladu do zdrojového kódu naleznete ZDE.

Výběr klíčových slov

Jen přeložit klíčová slova z češtiny nestačí. Aby vás návštěvníci v zahraničí našli, je třeba provést analýzu a výběr souvisejících klíčových slov, která jsou v dané zemi vyhledávaná, případně zohledníme preferovaná klíčová slova dle vaší firemní zvyklosti. Přeložená klíčová slova použijeme v jazykových mutacích webových stránek tak, aby byly pro internetové vyhledávače atraktivní a zajistili vám úspěch při jejich zobrazování. Více informací o tzv. SEO optimalizaci překladů pro zahraniční vyhledávače vám rádi poskytneme na vyžádání).

Kontaktujte nás na info@nk-translators.com.

Kam dál

Překlad do zdrojového kódu
Překlad E-shopu
Lokalizace vs. překlad

Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators