rychlá poptávka >>

Překlad e-shopu (lokalizace)

Provozujete internetový obchod a chcete začít prodávat i do zahraničí? Chcete svými produkty oslovit nové potenciální zákazníky a zlepšit tak svoje ekonomické výsledky? Chcete vstoupit na nové zahraniční trhy a získat na nich nové zajímavé zakázky?

Pro jakoukoli firmu je snadné pomocí internetu oslovit nejen české zákazníky, ale i další zahraniční trhy. Byla by škoda nevyužít těchto možností a neoslovit anglicky či německy mluvící země a nenavýšit tak významně počet vašich klientů Využijte této možnosti včetně potenciálu vyšší kupní síly zahraničních zákazníků a rozšiřte vaše podnikání i za hranice České republiky. Náklady na lokalizaci vašeho internetového obchodu a klíčových slov webových stránek se vám velmi rychle vrátí nazpět v nových objednávkách.

E-shop - překlad nebo lokalizace?

Velmi často jsou tyto dva pojmy zaměňovány i přesto, že je mezi nimi zásadní rozdíl. Výsledkem jsou pak weby, které nedokážou oslovit nové zákazníky v zahraničí, marketingové slogany s cizokrajným nádechem nebo smlouvy či technické manuály v dané zemi nepoužitelné.

Překlad

Překlad znamená převod textu z jednoho jazyka do druhého a to tak jak je, tedy bez hlubšího zamyšlení nad jeho myšlenkou. Výsledný text zní samozřejmě dobře, přirozeně a je gramaticky i významově v pořádku. Nemusí však oslovit zahraničního čtenáře, který pro jeho vyhledávání využívá jiná klíčová slova než publikum v České republice.

Lokalizace

Lokalizace textu představuje samotný překlad a navíc přizpůsobení výsledného textu kulturním zvyklostem a prostředí dané země. Správná volba a lokalizace klíčových slov zajistí vašim webovým stránkám nebo internetovému obchodu zobrazení u žádoucího cílového publika. Navíc s ním budou komunikovat jazykem, kterému budou v zahraničí rozumět. Věděli jste například, že na Slovensku nemají DIČ, ale IČ DPH?

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás na info@nk-translators.com, nebo na telefonu 605 087 511.


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators