rychlá poptávka >>

Překlad do zdrojového kódu

Potřebujete přeložit své webové stránky nebo produkty ve svém e-shopu? A nechcete ztrácet čas přepisováním textů či položek do HTML kódu nebo redakčního systému? Popřípadě tuto práci objednávat u dalšího dodavatele?

Překlad textu do zdrojového kódu

Naše služby při překladech webových stránek poskytujeme komplexně. Zajistíme vám nejen samotný překlad veškerých textů včetně alternativních popisků, titulků u obrázků a odkazů, ale rovněž lokalizaci klíčových slov dle kulturních pravidel cílové země. Spolehnout se můžete na jednotnou terminologii a tím i kvalitnější SEO optimalizaci výsledných textů. Vaše webové stránky tak budou dosahovat lepšího umístění v zahraničních internetových vyhledávačích a tedy vyšší návštěvnosti ze strany zákazníků.

Pokud váš web nebo e-shop spravujete v redakčním systému, zašlete nám přihlašovací údaje a my budeme překlad vkládat přímo do něj. Budete tak mít detailní kontrolu a přehled jak překladatelské práce postupují.

Lokalizace klíčových slov

Klíčová slova na webových stránkách nelze překládat volně jako u marketingového textu, kde je to naopak často vhodné. Je třeba věnovat zvýšenou pozornost volbě takových výrazů, které používají zahraniční klienti pro vyhledávání daných služeb či zboží. Tato klíčová slova se pro každou zemi mohou lišit v závislosti na odlišné kultuře a zvyklostech dané země. Více o lokalizaci zde.

Pokud vás možnost lokalizace klíčových slov na vašich webových stránkách zaujala nebo máte otázky, kontaktujte nás, prosím, na info@nk-translators.com, nebo na telefonu 605 087 511.


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators