rychlá poptávka >>

Kdo jsme

Jsme překladatelská agentura poskytující komplexní překladatelské, tlumočnické a další jazykové služby. Vysokou kvalitu naší práce považujeme za samozřejmost. Mezi další benefity, které u nás dostanete, patří rychlá a profesionální komunikace, flexibilita a maximální ochota vyjít vašim požadavkům vstříc. Jsme si vědomi toho, že naše práce vás bude prezentovat navenek a s tímto pocitem osobní odpovědnosti budeme přistupovat ke každé vaší zakázce. Spolehněte se!

Kromě překladů a tlumočení pro vás vyhotovíme i jazykové a předtiskové korektury, grafické práce, lokalizaci textu dle cílového kulturního prostředí a další jazykové služby. V oboru jazykových služeb působíme od roku 2008, naše služby jsme za tuto dobu poskytli tisícům českých i zahraničních zákazníků. Několik konkrétních zpětných reakcí z jejich strany najdete na stránce Reference.

Proč s námi spolupracovat

Ručíme za kvalitu naší práce

Veškeré činnosti spojené s poskytováním překladatelských, tlumočnických, lokalizačních a dalších jazykových služeb zaměřujeme na kvalitu. Interní procesy neustále zlepšujeme, zvyšujeme tak kvalitu poskytovaných služeb a udržujeme její dlouhodobě vysokou úroveň.

Překladatele, korektory a další jazykové odborníky pečlivě vybíráme a sledujeme jejich kvalitu. Samozřejmostí je výstupní kontrola každé zakázky našimi interními editory. Kvalitu a přirozenost výsledného textu zaručujeme i realizací překladů rodilým mluvčím cílového jazyka. Výsledný text tak zní přirozeně a pro čtenáře je mnohem atraktivnější.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům

Víme, že každý váš projekt je jedinečný a specifický a zaslouží si tedy individuální přístup. Naši pracovníci si vyslechnou vaše představy a očekávání a navrhnou nejlepší postup realizačních prací. Implementace vaší firemní terminologie nebo specifického žargonu je samozřejmostí. Buďte nároční, jsme na to připraveni.

Jsme transparentní, nic neskrýváme

Konečnou cenu zakázky vám sdělíme předem a tato cena se nemění. To garantujeme! Za naše služby platíte až poté, co si zkontrolujete jejich kvalitu, nikoli předem. Běžná splatnost našich faktur je 14, stálým zákazníkům vycházíme vstříc a prodlužujeme ji na 30 dnů.

Slevy

Našim zákazníkům poskytujeme následující slevy:


Pokud máte text o velkém rozsahu, obdržíte další množstevní slevy, o nic se nemusíte starat, budou vám uděleny automaticky.

Vyhotovíme pro vás zkušební překlad zdarma

Chcete se přesvědčit o kvalitě našich služeb a profesionalitě přístupu? Vyhotovíme pro vás ZDARMA vzorek vašeho překladu či korektury.

Používáme moderní softwarová řešení

Konzistentní terminologii vašich překladů a precizní kvalitu vaší zakázky dosahujeme využíváním moderních softwarových řešení (např. Computer-Aided Translation technologie) i vlastního informačního systému.

Jsme flexibilní

Přizpůsobíme se vašemu časovému harmonogramu a potřebám. V případě potřeby dáme vašemu projektu prioritu a budeme na něm pracovat i mimo obvyklou pracovní dobu. Zajistíme tak včasné dodání i u expresních překladů v řádu hodin.


Technické překlady od NK Translators Kvalitní překlady textů od NK Translators Kvalitní marketingové překlady Kvalitní překlady textů od NK Translators Překlady propagačních materiálů
Technické překlady armatur od NK Translators Kvalitní překlady smluv od NK Translators Kvalitní překlady manuálů od NK Translators Kvalitní IT překlady od NK Translators Překlady lékařských přístrojů od NK Translators